Ödeme Seçenekleri

www.davetiyedunyam.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini Ödemesi ile ilgili sizin için sunduğumuz hizmetler hakkındaki bilgiler aşağıdaki gibidir.

Kapıda ödeme yapabilir miyim?

Davetiye Dünyam’dan Alışveriş sitemizden yapacağınız alışverişlerde “Kapıda ödeme” servisimiz bulunmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğini tercih etmeniz durumunda; siparişinizin ücretini kapıda peşin olarak ya da banka kartı ile ödeyebilirsiniz. Kapıda ödeme  yapacağınızı gösteren kutucuğu da işaretlemelisiniz.

Öncelikle sizin tarafınızdan sipariş aşamasında gönderilen bilgiler ile seçtiğiniz Davetiyenin basım öncesi bilgilerini içeren ön tasarım size whatsapp yolu ile iletilerek öncelikle sizden onay alınacaktır ardından baskı işlemlerine başlanacaktır.

Havale veya EFT ile Ödeme yapabilir miyim?

Havale / EFT ile oluşturduğunuz siparişlerde, para transferini sipariş tarihinden itibaren 3 iş günü içerisinde gerçekleştirmeniz gerekir. Bu süre boyunca satın aldığınız davetiyeler sizin için baskıya hazır halde stokta tutulur ve başkasına satılmaz. Ödeme gerçekleştirildiğinde öncelikle Davetiyenin basım öncesi bilgilerini içeren ön tasarım size whatsapp yolu ile iletilerek öncelikle sizden onay alınacaktır ardından baskı işlemlerine başlanacaktır ve ardından siparişiniz kargoya teslim edilecektir. Eğer 3 iş günü içerisinde para transferi (havale ya da EFT) gerçekleşmezse siparişiniz iptal edilir.

Banka Hesap Bilgilerimiz için Whatsapp hattından bizimle irtibata geçebilirsiniz

WhatsApp İletişim Kurun